באפשרותך לחפש באתר:
המיטב של בייג'ין
(7 לילות 17 נובמבר 15 נובמבר 24 נובמבר 15 דצמבר

יום 1. תל אביב – בייג'ין
ניפגש בנתב"ג ונטוס לבייג'ין, בירתה של סין. לאחר הנחיתה  סיור בעיר עד קבלת חדרים  העברה לבית המלון.

יום 2. בייג'ין
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור היכרות עם העיר והמוני האדם, ''הארץ המובטחת'' להמוני הנוהרים אליה, אל כיכר ''טיאנאנמן '' – שער השלום הניצחי, שם ניצב המזוליאום של מאו טסה טונג החנוט, נראה את אנדרטת גיבורי העם וכן את "מקדש השמיים" – בית פולחנו של הקיסר ועוד.

יום 3. בייג'ין – החומה הגדולה
בבוקר ניסע צפונה, לביקור באחד מפלאי העולם של כל הזמנים – החומה הסינית הגדולה, שחצצה בין סין למונגוליה. נראה את קיר האבן העתיק, מעשה ידי אדם, המשתרך לאורך כ-6000 ק"מ. נעלה  אל מעבר "בה דה לינג" ומשם לאחד הקטעים היפים של החומה. נמשיך ל דרך הרוחות העתיקה. הליכה רגלית של 45 דקות בתום הסיור נשוב לבייג'ין.

יום 4. בייג'ין וארמון הקיץ הקיסרי  
היום נצא לביקור בשווקים של בייג'ין שהפכו כבר מזמן לחלק מהנוף התיירותי. נתחיל משוק המותגים וממנו נעבור לשוק האלקטרוניקה. נמשיך לביקור בבית חולים המיוחד בשיטת הריפוי הסינית העתיקה, שם נתוודע ע''י מומחי המקום אל חלק משיטות הריפוי. נמשיך לארמון הקיץ של קיסרי סין, בו נוכל ללמד על  החיים בזמנים הקדומים של האימפריה הסינית. נערוך סיור בגנים האימפריאלים הגדולים ביותר בסין, נצעד ממסדרון הצמחייה עד לספינת השיש ועוד אטרקציות רבות. חזרה לבית   לפני הגעה לעיר נעשה סיור בכפר האולימפי  נצפה על הברכה ו מגרש כדור המלון בשעות אחה"צ.

יום 5. בייג'ין - העיר האסורה
נמשיך בהיכרותנו עם בייג'ין וסביבותיה. היום מצפה לנו ביקור קסום ב"עיר האסורה" - משכנם של הקיסרים משושלת מינג וצ'ינג. נמשיך לפארק ''ביי תאי'' ששימש כמגרש משחקים לקיסר ובו אגם וגשר ''השלווה הנצחית''. נערוך ביקור בבית תה סיני ולסיום סיור מודרך בבית מלאכה לפנינים הסיניות.

יום 6. בייג'ין  - טיאנג'ין
היום נצא ליום טיול לטיאנג'ין – המכונה "שנגחאי של הצפון" בגלל ההיסטוריה שלה כנמל שנחלק לאזורי זיכיון אירופיים, בגלל האדריכלות האירופית ובגלל התעשייה המפותחת שבה. נלך לראות את שוק העתיקות של טיאנג'ין, אוסף עצום של אבני חן ושל ג'אנק מגוון, שהצליח בדרך נס לשרוד את "המהפכה התרבותית". "רחוב התרבות העתיקה" הוא ניסיון לשחזר רחוב סיני עתיק, כולל אדריכלות המבנים המסורתית והמוכרים, המציעים את מרכולתם הסינית על רקע מוסיקה מערבית. פארק נהר חאי עמוס בדוכני צילומים, באנשים הבאים לדוג, בזמרי רחוב, השרים אופרה ובזקנים המוציאים לטיול את הציפורים שלהם, בתוך כלוביהן. החלק העתיק של העיר הוא בלגן של סמטאות, מבנים מסורתיים ומקדשים.

יום 7. בייג'ין - בתי המלאכה לג'ייד ומשי
היום מתחילים בביקור בבית חרושת לעיבוד אבן הג'ייד. נצפה בתהליך הייצור ונלמד על סגולות האבן ומשם לבית חרושת לייצור משי. סוד ייצור המשי לא היה ידוע במערב עד המאה התשיעית והמשי היה אחד מענפי המסחר הגדולים ביותר עבור סין. נחזה בתהליך הייצור ונלמד על סוגי המשי. נותיר זמן פנוי לשווקים הציוריים. חזרה לבית המלון בשעות אחה"צ.

יום 8. בייג'ין – תל אביב
טיסת בוקר העברה לשדה לטיסה
חשוב!

המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים והלינות.

אצלנו חולמים ומגשימים:
בייג'ין – כיכר טיאנאנמן, מקדש השמים, העיר האסורה, ארמון הקיץ, בתי המלאכה למשי וג'ייד, ביקור בבית תה סיני, ביקור בבית חולים המיוחד בשיטת הריפוי הסינית העתיקה.
החומה הגדולה דרך הרוחות
טיאנג'ין - שוק העתיקות של טיאנג'ין, רחוב התרבות העתיקה

מחיר הטיול כולל: חודש נובמבר  15,17,24, דצמבר 15 לחודש
כרטיס טיסה בטיסות סדירות אירו סויט (ת"א-פקין-ת"א)
אכסון במלונות מדרגה ראשונה
כלכלה: ארוחות בוקר
אוטובוס תיירים נוח וממוזג כמפורט בתוכנית
ביקורים  וסיורים כמפורט במסלול
מלווה קבוצה ישראלי מומחה לסין
מס נמל והיטל ביטחון
טיפים לנותני שירותים בחו''ל (למעט סבלות)
*אשרת כניסה לסין:
המחיר אינו כולל:
ביטוח רפואי/מטען, התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע''י חברות התעופה והוצאות אישיות.
*אשרת כניסה דחופה: 80$

מחיר לאדם בחדר זוגי:    1099$ טיסות אירוסיוט

לעמוד הקודם לחץ כאן
 

תערוכת עולם הדינוזאורים
חדר זוגי במלון באילת
מלון מרקש אילת
מלון מרקש אילת
מלון מרקש באילת - אותנטי ומיוחד במלון : חדרים יפים ונקיים , חדר אוכל -אוכל עשיר מגוון ומטובל =מזרחי , ספא , חדר משחקים משוכלל לילדים,משחקי מכונות , ואינטרנט ממומלץ מאוד לאוהבי רוגע
המיטב של בייג'ין

רח' אטד 26, נווה נוי , באר שבע. טלפון: 08-6655942
דליה טורס |נופשונים בארץ |מורן גז-צלם אופנה ואירועים |תקנון האתר |צור קשר. נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים
דליה טורס , .
Copyright © 2001-2018 Net-style. All rights reserved